Shiten fellnat origjinale (Golf 4 , Audi ...

Shitet nga: Musa 16 Gush 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr.225/45-17, fellnet mund të përdoren për Golf 4 , Fave bora, Audi a3.Fellnet jan origjinale me goma të reja të veres.
Çmimi €350
Për më shumë informata kontaktoni përmes numrit te telefonit :045805540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim