Shiten Fellnet e Aluminit me Goma 17 she

Shitet nga: Ardiani 01 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet e Aluminit me goma te veres gomat jan mesatarisht tmira te ardhura nga zvicrra . Vrejtje njera Fellne esht e damtuar dmth vyn meu rregullu 044 343 451 044 605 956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim