shiten fellnet me goma

Shitet nga: mergim 20 Gush 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16 me goma te reja te veres per pezho. Mund te me kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim