Shiten gomat e veres

Shitet nga: Pajtim 19 Maj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma per vetur 205/55/r16 per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim