Gume za dzipove 5kom

1 100 EUR

Shitet nga: Siljo 27 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
5 komada guma...35/12.5/15 Bf Goodrich
Leaflet
Në fillim