Bateri Varta

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EURODELTA 22 Jan 08:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
🚗👩‍💼 Me bateri Varta nuk vonohesh në punë❗️

🔋 Energjia që i nevojitet makinës tuaj

#porositeonline

Viber +37744777707📲
📍Fushë Kosovë (afër mbikalimit / 8:00 - 18:00)

Viber +38348777707📲
📍 AlbiMall (Kati -1, Hyrja C 8:00 - 20:00)
EURODELTA
Eurodelta - Auto Market (autopjesë) dhe servis. Aty ku gjeni çdo pjesë dhe element të duhur për nevojën dhe kompletimin e veturës tuaj! Kompania jonë është themeluar qysh nga viti 1989, e cila ka pësuar një sëri suksesesh me një klienturë të përmbushur dhe të kënaqur. Kompania jonë përfshinë pra një staf mjaftë serioz, të specializuar për këtë lami, një numër të lartë të punëtorëve, ku misioni i të cilës qëndron çdoherë mbi faktin për të përmbushur nevojat e klientëve, në mënyre sa më efikase dhe efektive. Ne ofrojmë cilësi dhe sasi të garantuar për çdo pjesë dhe produkt lidhur me veturën e juaj, për të cilat importi rrejdh nga shtetet me prespektivë të lartë siq janë: Italia, Belgjika,Franca dhe Kroacia.Vlen të cekët gjithashtu se duke hulumtuar tregun Kosovar, por edhe duke vërejtur se këtij tregu i mungojnë artikuj, të një vlere e cilësie të lartë, vendosëm t`a freskojmë këtë treg, kështu që nga viti 2000 punojmë me mbi 500 artikuj të ndryshëm e që janë ekskluzivisht nga Belgjika. Kjo kompani, me mjaft sukses, e mbulon mbi nëntdhjetë përqind tregun Kosovarë. Kemi bashkëpunim të ngushtë e të suksesshëm me gjithë firmat e njohura të vendit. "Goma, Vajra , Bateri, Dekorime, Fellne" Në kuadër te kompanisë, posedojmë edhe Servisin ku në mënyrë profesionale për të gjitha modelet e veturave duke ofruar këto shërbime siq janë: ndërrimin e vajit, ndërrimin e filterave, ndërrimin e pjesëve të ndryshme, balancimin dhe ndërrimin e gomave, ndërrimin dhe rregullimin e dritave, mbushjen e klimave, fellne si dhe që vetura juaj të duket sa më komode dhe ti ofroni një klas ofrojmë dhe dekorime për vetura. Na vizitoni si dhe na kontaktoni përveç numrit kontaktues edhe në bazë të rrejteve sociale Facebook, tashmë edhe në MerrJep, e-mail: info@eurodelta-ks.com, website tonë zyrtar http://eurodelta-ks.com/ website, ku ju aty mundeni të bënoi edhe porosi dhe të zgjidhni cdo llojë autopjese të dëshiruar.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
44777707
http://eurodelta-ks.com/
EURODELTA
44777707
Leaflet
EURODELTA
Pjesë Veturave 0 EUR
Shtroja gome 3D 0 EUR
Pajisje për vetura 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione