MUZIK PER KERR

10 EUR

Shitet nga: Ari 03 Dhj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Deçan
Pajisje
Pajisje zëri dhe video për makina
FIRMA KICKER ESHTE KOMPLET ME BATERI TE VETEN ME PERFORCUES ME STABILIZUES ME TE GJITHA PAISJET, BASSI ESHTE SHUME I RII,
ARSYEJA E SHITJES ESHTE SE E KAM SHITE KERRIN
VIBER +383 44 932 469
Leaflet
Në fillim