Muzikat dy Subwoofer dhe dy Perforcues

100 EUR

Shitet nga: Rrustem 10 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Dy muzikat dy subwoofer dhe dy Perforces Njeri Pioneer dhe Blaukpunkt ne gjendje shum te mir Pioneeri 1000watt buferi ndersa perforcuesi 800watt ndersa Blakunkt 1000watt dhe perforcuesi 400watt
pres bleres serioz...
Leaflet
Në fillim