Bufer dhe pajaqall 900 w

Shitet nga: Alban halabaku 19 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Bufer ne gjendje te rregullt + pajaqall 900w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim