Elektornik per Ford Focus

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ford Focus DNW 1.8 TDCI 115PS Elektronik

Nr i Artikullit - 0147


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim