Elektronik i Airbag-ut per Fiat Punto

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik i Airbag-ut per Fiat Punto Original 18846806594 TRW 331250

Nr i Artikullit - 0329

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim