Elektronik i Airbag-ut per VW Audi ,Seat,Skoda

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik i Airbag Crashsensor VW Audi Seat Skoda 1J0909603 C Siemens 5WK4163

Nr i Artikullit - 0317

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim