Elektronik mper VW Golf, Passat

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
elektronik e motorit VW Golf, Passat 3A0907311A 0261203591/592

Nr i Artikullit - 0309


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim