Elektronik/per ABS Mercedes Benz

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 08 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ABS-Steuergerät Mercedes W202 C180,Bj:94, 012 545 7432

Nr i Artikullit - 0314

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim