Elektronik per Alfa Romeo

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ALFA ROMEO 155 1.8 T.S TWIN SPARK 16 VALVE ECU BOITIER BOSCH 0261204168

Nr i Artikullit - 0163

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim