Elektronik per Audi VW

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Motorsteuergerät Steuergerät VW Audi 032906030R Magneti Marelli 61600.256.10

Nr i Paisjes - 0292


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim