Elektronik per BMW E30 Diesel

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
BMW E30 - Elektronik - Diesel - Bosch 0281001090

Nr i Artikullit - 0322


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim