Elektronik per BMW E36

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
BMW e36 3er elektronik 5WK8-402 10.0941-0802.4 1138219

NR I artikullit - 0165


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim