Elektronik per BMW

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik per BMW E46 320Ci M52 aus 02/00 5WK9037 DME MS42

Nr i Artikullit - 0120

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749

Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim