elektronik per Citroen Jumper

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
CITROEN JUMPER elektronik - 8140.43S - 1328447080 / 5WK43154 - Bj 2002

Nr i Artikullit - 0305

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim