Elektronik per Citroen,Pegueot

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Original CITROEN/ PEUGEOT 2,8l Elektronik 1327518080 0281010486 BOSCH

Nr i Artikullit - 0116

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim