Elektronik per Citroen Xantila 1.9TD

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik per Citroen Xantia 1,9TD 0281001262 9624519580 3.1

Nr i Artikullit - 0137

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim