ELektronik per Citroen

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik CITROEN 96 245 195 80 9624519580 BOSCH 0 281 001 262 #3

Nr i Artikullit - 0298

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim