Elektronik per Fiat Barchetta

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik Fiat Barchetta (183 SA) 0464070790

Nr i Artikullit - 0104

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim