Elektronik per Fiat Bravo

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fiat Bravo Elektronik Bosch 0 261 204 405 0 046 467 005 0

Nr i Artikullit - 0306

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim