Elektronik per Fiat Ducato

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 08 Tet 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fiat Ducato 244 2,3 JTD Elektronik e motorit 1348356080 0281011052

Nr i Artikullit - 0105

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim