Elektronik per Fiat Punto

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 08 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fiat Punto Elektromotor, IAW16F.EB/2A30-40, 4646701861602.063.02 Z 12V

Nr i Artikullit - 0159

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim