ELektronik per Fiat Punto

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fiat Punto 176 Elektronik e motorit: IAW 16F.33 / 6A37-28 / Bj. 1998

Nr i Artikullit 0102


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim