Elektronik per Fiat Seicento

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik per Fiat Seicento 187 1.1l 54PS 55187372 4AF.M9

Nr i Artikullit - 0100

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749

Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim