Elektronik per Ford courier

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 08 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ford Courier J3 J3S 1,8DI Elektronik i motorit F5SB14A624AA YS6F12A650FG

Nr i Artikullit - 0288

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim