Elektronik per Ford Fiesa

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ford Fiesta Ka RBT 97KG14B056BB Elektronik Airbag 8917869468

Nr i Artikullit 0303

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim