Elektronik per Ford Mondeo

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ford Mondeo III Elektronik Unit 5WK4 8731A t83SA

Nr i Artikullit - 0331


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim