Elektronik per Ford Transit 2,5D

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik per Ford Transit 2,5D 02010018, 97VB 9J464-ZD, 97VB9J464ZD, 97VB9J464

Nr i Artikullit - 0321

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim