Elektronik per Iveco Daily

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iveco Daily 40-12 Bj.99 Elektronik i motorit Magneti Marelli MCR 304.04

Nr i Artikullit - 0299

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim