Elektronik per Land Rover discovery 39 1998

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
LAND ROVER DISCOVERY 3.9 V8 1998 961 GREEN ABS ECU WABCO AMR 5557 446 044 043 0

Nr i Artikullit - 0109

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim