Elektronik per Mazda

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik Mazda 626 GF SH F7FF-12A650-BJ 1,8 66 KW 90 PS Benzin

Nr i Artikullit - 0145

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim