Elektronik per Mercedes C Klas w202 c220 Diesel

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mercedes C Klasse W202 C220 Diesel Elektronik A0185452232

Nr i Artikullit - 0296

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim