Elektronik per Mercedes C Klas

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik 0125457432 Bosch 0265101040 per Mercedes C Klasse 180 BJ 94

Nr i Artikullit - 0295


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim