Elektronik per Mercedes E Class ,C Class

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
0225458832 / 412229018007 Mercedes E-Klasse Elektronik 4Zyl. 2,0L Mercedes-Benz C-Klasse W202 C 180 1993/03-2000/05 1799 ccm, 90 KW, 122 PS
Mercedes-Benz C-Klasse W202 C 180 1994/11-2000/05 1799 ccm, 89 KW, 121 PS
Mercedes-Benz C-Klasse W202 C 200 1994/01-2000/05 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz C-Klasse W202 C 220 1993/03-2000/05 2199 ccm, 110 KW, 150 PS
Mercedes-Benz C-Klasse W202 C 230 Kompressor 1995/10-2000/05 2295 ccm, 142 KW, 193 PS
Mercedes-Benz CLK C208 200 1997/06-2002/06 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz CLK C208 230 Kompressor 1997/06-2000/06 2295 ccm, 142 KW, 193 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 200 1993/06-1995/06 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W124 E 220 1993/06-1995/06 2199 ccm, 110 KW, 150 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W210 E 200 1995/06-2000/08 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz E-Klasse W210 E 230 1995/06-1997/06 2295 ccm, 110 KW, 150 PS
Mercedes-Benz E-Klasse Cabriolet A124 E 200 1993/06-1998/03 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz E-Klasse Cabriolet A124 E 220 1993/06-1998/03 2199 ccm, 110 KW, 150 PS
Mercedes-Benz E-Klasse Coupe C124 E 200 1993/06-1997/06 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz E-Klasse Coupe C124 E 220 1993/06-1997/06 2199 ccm, 110 KW, 150 PS
Mercedes-Benz E-Klasse Kombi S210 E 200 T 1996/06-2000/08 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
Mercedes-Benz E-Klasse Kombi S210 E 230 T 1996/06-1997/06 2295 ccm, 110 KW, 150 PS
Mercedes-Benz SLK R170 200 1996/09-2000/03 1998 ccm, 100 KW, 136 PSNr i Artikullit - 0300

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim