Elektronik per Mercedes

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 08 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mercedes Avantgarde W210 ESP BAS PML Elektronik 0315450832Q02

Nr i Paisjes - 0101

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim