Elektronik per Mercedes

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mercedes Elektronik 005 545 21 32

Nr i Artikullit - 0156

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim