Elektronik per Opel Astra,Vectra,Zafira

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Opel Astra Vectra Zafira 2,2l Elektronik Delphi 12202143

Nr i Artikullit - 0332

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749


Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim