Elektronik per Opel Corsa

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Opel Corsa B 1,2l Elektronik GM 16212209, JD, Delco, D95030, BWLD

Nr i Artikullit - 0132

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim