Elektronik per Opel Corsa

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik Motor OPEL CORSA B 1.2I 16204689 GD D95007 BPKM

Nr i Artikullit - 0324

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim