Elektronik per Renault Clio

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik SIEMENS S110030104 E 7700115207 Renault Clio II 2 1.2 58Ps 43kW

Nr i Artikullit - 0149


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim