Elektronik per Renault Master transportues

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
RENAULT MASTER 2.2DCi 2002 - ECU, KEY, TRANSPONDER & BARREL 021010787

Nr i Paisjes - 0108


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim