Elektronik per Renault Twingo 1.2

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Renault Twingo 1,2L Motor Elektronik Siemens S110130102A 8200044443

Nr i Artikullit - 0134


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim