Elektronik per Renault Twingo

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik Renault Twingo C06 1,2l 43KW D4F S110030102B 7700112338 ECU ECM

Nr i Artikullit - 0142

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim