Elektronik per Renault

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 10 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik renault 2.2 dci ecu plug and play virgin will self code 0281010787 8200091428

Nr i Artikullit - 0124

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim