Elektronik per Toyota carina

Shitet nga: Albakos Auto Pjesë 09 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elektronik per Toyota Carina ABS LHD 89540-05020, 89541-05010, 0265108007

Nr i Paisjes - 0157


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Albakos Auto Pjesë
049109109
Leaflet
Në fillim